16/11-18/11 pátek - neděle MAITREA

4 důležité kroky k vnitřní změně

Pozor tato akce již proběhla v roce 2018. Podívejte se na stránku lektora pro informace o aktuálních akcích.
Cílem tohoto sebezkušenostního workshopu v malé skupině maximálně 10 účastníků je prozkoumat a osvojit si důležité kroky, které vedou k hlubokému kontaktu se svou esenciální přirozeností, k poznání svých zranění a k vnitřní změně.
  • Datum: 16.11.2018-18.11.2018
  • Čas: PÁ 18-21 hod. SO 10-19 hod. NE 9:30-18 hod
  • Místo: MAITREA, Týnská ulička 6, Praha 1
  • Cena: 2.250 Kč do 8.11./ 2.700 Kč později
  • Kontakt: Anna Nandrážiová, 602 386 900

Vědomou či nevědomou hlubokou touhou každého z nás je žít ve své přirozenosti, v kontaktu se svou duší a skrze ně s Jednotou.
Abychom mohli navázat hlubší kontakt se svou přirozeností, měli o sobě realistický obraz a žili smysluplný život, potřebujeme svou pozornost a vnitřní práci zaměřit na Sebe. To obvykle víme, ale někdy se stává, že nevíme jak na to a delší dobu přešlapujeme na místě.

Obvyklou příčinou oddělenosti od naší přirozené podstaty, a tím i příčinou našich problémů a nespokojenosti, je prožití traumatizujících situací v minulosti. Byly pro nás natolik bolestivé, že jsme je vytěsnili, a tak si na ně nepamatujeme. Jsou však stále přítomné v našem nevědomí jako naše vnitřní osoby a ovlivňují naše chování, vnímání, mozek, nervový systém i tělo.
K traumatizaci dochází, když jsme ve fyzickém nebo psychickém ohrožení a tuto situaci nemůžeme změnit. Pak také když nemáme naplněnou nějakou základní přirozenou potřebu. Může k ní dojít kdykoliv v životě, ale nejvíce jsme traumatizováni během porodu a v dětství. Přebíráme také traumata z rodové linie předků a náš současný život ovlivňují i nevyléčená traumata naší duše z minulých životů.

Účastníci workshopu se seznámí s nejdůležitějšími kroky, které vedou k vnitřní změně směrující k esenciálnímu Já. Každý účastník také prozkoumá, jaké má v současné době priority na nevědomé úrovni, které zásadně ovlivňují jeho život a rozhodování.

Budeme pracovat s prenatálními a porodními traumaty, vnitřními osobami, sny, vlivy z linie předků, událostmi na časové přímce apod.

Na workshopech spoluvytváříme klidné, láskyplné a bezpečné prostředí, kde se každý cítí vítaný a přijímaný.

Z reakcí účastníků

Ahoj Anno,
chtěla bych Ti moc poděkovat za seminář, který jsme minulý víkend absolvovali. Především oceňuji Tvůj nesmírně lidský přístup, ohromné pochopení pro každého z nás, ochotu naslouchat a hlavně trpělivost, kterou si s námi měla. Moc ráda se s Tebou ještě setkám.

Děkuji, AlenaPaní Kateřina napsala produkčnímu týmu Maitrey:

Minulý víkend jsem byla na semináři 4 důležité kroky k vnitřní změně, který vedla Anna Nandrážiová.
Byla skvělá. Každému z účastníků se věnovala s láskou, individuální péčí a osobním přístupem. Seminář vedla pevnou rukou, ale zároveň citlivě a svobodně. Byla jsem nadšená.
Moc Anně děkuji a těším se na další zkušenosti v oblasti osobního rozvoje.
Hezký den všem.
Kateřina

O lektorovi

  • Anna Nandrážiová

    Anna Nandrážiová ( www.zpetkSobe.cz ) je průvodkyní v osobním rozvoji, na cestě k Sobě. Svou přirozenost, otevřenost, empatii a zkušenosti sdílí s klienty na workshopech, systemických konstelacích a individuálních sezeních. Je ...

    více informací o lektorovi