Adam Barley

Miluji tuto techniku, zcela změnila můj život. Jsem vděčný i hrdý, že ji mohu vyučovat. S 5 rytmy jsem se poprvé setkal v roce 1988 po sedmi letech studia meditace a mnoha jiných technik osobního růstu. V roce 1994 jsem prošel základním výcvikem, abych mohl 5 rytmů vyučovat, a poté jsem pět let tančil a prohluboval své zkušenosti pod vedením Gabrielly Roth (zakladatelky metody), abych mohl vyučovat i další úrovně. Nemáme moc co učit, pokud nadále také nezůstáváme i studenty, takže si stále nechávám prostor i pro svá studia.

Můj styl výuky je jasný, plný energie a doufám, že inspirující. Nevěřím, že bychom měli plýtvat časem předstíráním, že se něco děje, pokud tomu tak není, nebo naopak. Sám jsem si prošel často pocity vystrašenosti, zuřivosti nebo sklíčenosti a to mi umožňuje být s tím, co se objeví při tanci. Uvědomuji si, jak vzácné je užívat si života.

Lidé často říkají, že jsem vlídnější, než očekávali.

Žiji se svou nádhernou ženu a rodinou v Cotswolds, Anglii.

www.adambarley.com

Rozhovor

V 5rytmech na vlně stínů

Potřebujeme se probudit. Právě teď.

 

Akce lektora v MAITREI

10/11 pátek MAITREA

NA VLNÁCH VZTAHŮ - Otevřený taneční večer s tancem 5Rytmů

Adam Barley | Pohyb je jednoduchý a mocný nástroj, jak kreativně objevit svou hlubokou, divokou a fascinující přirozenost. Mapa 5Rytmů tě zavede do živého a posvátného místa uvnitř sebe a pomůže ti se přirozeně projevovat.
10/11-12/11 pátek - neděle MAITREA

NA VLNÁCH VZTAHŮ - Intenzivní seminář s tancem 5Rytmů

Adam Barley | Tento intenzivní taneční workshop je otevřený pro každého. Je založen na 5Rytmech Gabrielly Roth - na meditaci vibrujících pohybů, která tě dostane z hlavy do těla, srdce a vědomí. Skrze rytmy se pohybujeme ve vztazích – jak být sám, s někým druhým anebo ve společnosti lidí.